▪ اخبار

پرینت

شروع همکاری با شرکت اوه سینا

خیر .

   

شروع همکاری با شرکت داروسازی اوه سینا، پیرو عقد قرارداد با شرکت داروسازی اوه سینا محصولات این شرکت از آبان ماه 96 توسط شرکت طب نوین توزیع خواهد شد.

http://avicenna.ir/index.php/fa/

پرینت

شروع همکاری با شرکتهای نبید داروی ایرانیان و مرهم سازان سینا

خیر .

   

شرکت مرهم سازان سینا با سه قلم از محصولات تولیدی گیاهی خود و شرکت نبید داروی ایرانیان با قطره نبید دارو در سبد شرکت از انتهای مهر ماه 96 با شرکت طب نوین در خصوص توزیع محصولات ایشان همکاری می نمایند.

پرینت

توزیع محصول سیناکلست 30 و 60 شرکت لقمان

خیر .

     

شرکت لقمان اقدام به تولید محصول جدیدی به نام سیناکلست 30 و 60 نموده است که با توجه به سطح همکاری دو شرکت این کالا به صورت انحصاری در سبد محصول شرکت طب نوین قرار گرفته است.

 

ضمنا شرکت لقمان محصولات جدید دیگری طبق لیست ذیل به سبد محصولات خود اضافه نموده است که به زودی وارد بازار خواهند شد.

پرینت

برگزاری جلسه مدیران در مرداد ماه

خیر .

     

در تاریخ 12 مرداد ماه جلسه مدیران مراکز توزیع در سالن سمینار واقع در شرکت لقمان با حضور نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل لقمان جناب آقای مهندس داوری و مدیر عامل و عضو هئیت مدیر شرکت طب نوین جناب آقای مهندس اعتمادی برگزار گردید.

در جلسه به بررسی مشکلات و مسائل پیش روی شرکت طب نوین و سیاست های کلی شرکت در ماههای آتی و اهداف پیش رو پرداخته شد.

پرینت

شروع همکاری با شرکت فرآورده های تزریقی شهید قاضی

خیر .

     

پیرو عقد قرارداد همکاری بین دو شرکت طب نوین و شرکت شهید قاضی از تیر ماه 1396 محصولات این شرکت تولید کننده که شامل ویال ها و سرم های تزریقی می باشند در سبد شرکت طب نوین قرار گرفته است.

 آدرس سایت:

http://sgco-infusion.com/

پرینت

شروع مجدد همکاری با شرکت داروسازی روناک دارو

خیر .

     

پیرو مذاکرات صورت گرفته با شرکت داروسازی روناک دارو ، منتخر هستیم که همکاری مجددی را با این شرکت محترم از فروردین ماه 1396 آغاز نموده و با اضافه شدن محصولات جدید به سبد مححصولات شرکت طب نوین ، سطح پوشش خود را در مراکز درمانی کل کشور افزایش دهیم.

آدرس سایت:

http://ronakpharm.com/fa/

پرینت

توزیع انحصاری برخی از محصولات شرکت لقمان

خیر .

     

با عنایت به گسترش فعالیت و سطح همکاری شرکت طب نوین با شرکت داروسازی لقمان در سال 95، از ابتدای سال 1396 اتوزیع انحصاری دو محصول این شرکت تنها توسط شرکت طب نوین در سطح کشور توزیع می گردد:

قرص لوکرازید 62.5 

قرص متفورمین / گلی بنکلامید 5 /500