پرینت

شروع مجدد همکاری با شرکت داروسازی روناک دارو

خیر .

     

پیرو مذاکرات صورت گرفته با شرکت داروسازی روناک دارو ، منتخر هستیم که همکاری مجددی را با این شرکت محترم از فروردین ماه 1396 آغاز نموده و با اضافه شدن محصولات جدید به سبد مححصولات شرکت طب نوین ، سطح پوشش خود را در مراکز درمانی کل کشور افزایش دهیم.

آدرس سایت:

http://ronakpharm.com/fa/

 محصولات جدیدی که به سبد شرکت طب نوین اضافه شده اند شامل:

اعصاب

گلامر 40 (گلاتیرامر استات 40)

گلاتیرامر ترکیبی از 4 آمینواسید میباشد که بر روی سیستم ایمنی اثر می گذارد.گلاتیرامر در درمان مولتیپل اسکلروزیس بکار می رود و برای کاهش تناوب عود بیماری ام اس استفاده می شود.گلاتیرامر ام اس را درمان نمی کند . مکانیسم اثر مکانیسم دقیق شناخته نشده است.ممکن است از طریق بهبود فرایندهای ایمنی دخیل در پاتوژنزگلامر 40 (گلاتیرامر استات 40)

گلامر 20 (گلاتیرامر استات 20)

گلاتیرامر ترکیبی از 4 آمینواسید میباشد که بر روی سیستم ایمنی اثر می گذارد.گلاتیرامر در درمان مولتیپل اسکلروزیس بکار می رود و برای کاهش تناوب عود بیماری ام اس استفاده می شود.گلاتیرامر ام اس را درمان نمی کند . مکانیسم اثر مکانیسم دقیق شناخته نشده است.ممکن است از طریق بهبود فرایندهای ایمنی دخیل در پاتوژنزگلامر 20 (گلاتیرامر استات 20)

روپاکین 400 (والپروات سدیم)

 

والپروئیک اسید برای درمان صرع اَبسنس ساده و مرکب تجویز می‌شود. در این نوع صرع بیمار به‌طور ناگهانی دچار از دست دادن هوشیاری می‌شود به‌طوری که چهره‌اش بی‌حالت شده، بی‌حرکت باقی می‌ماند. والپروئیک اسید کمک می‌کند تا دفعات بروز این صرع کمتر گردد. والپروئیک اسید برای تثبیت خلق در اختلال دوقطبی(افسردگی-مانیا) و میگرن هم بهروپاکین 400 (والپروات سدیم)

نا باروری

گنارکس (اچ سی جی)

هورمون گنارکس یا گنادوتروپین جفتی انسان به انگلیسی( Human chorionic gonadotropin) از هورمون‌هایی است که در حین حاملگی تولید می‌شود. این هورمون توسط جفت ایجاد می‌شود که تخم را پس از لانه‌گیری در رحم تغذیه می‌کند. اچ‌سی‌جی اولین بار حدود ۱۱ روز پس از لقاح در خون و بین ۱۲ تا ۱۴ روز پس ازگنارکس (اچ سی جی)

رونال اف (یوروفولیتروپین)

رونال اف فرم خالص شده هورمون محرک فولیکول ( FSH) می باشد FSH.در بلوغ فولیکول تولید شده بوسیله تخمدان ها در زنان حائز اهمیت می باشد. رونال اف بهمراه داروهای دیگر در درمان ناباروری در زنان دارای کمبود FSH استفاده می شود. رونال اف همچنین به بدن در تولید چندین تخمک در حین تخمک گذاریرونال اف (یوروفولیتروپین)

منوترون (منوتروپین)

 

منوترون حاوی LH و FSH می باشد.ترکیب این دو هورمون موجب تحریک رشد فولیکول و بلوغ آن می گردد.تجویز منوترون به دنبال تجویز hcg و افزایش غلظت تستوسترون موجب القاء اسپرماتوژنز می گردد.منوترون همراه با hcg به منظور تحریک تخمک گذاری و باروری در آن دسته از بیماران میبتلا به اختلال عملکرد تخمدانی که دچار نارسایی اولیه تخمدان نباشند استفاده می شود.به طور کلی منوترون در بیماران مبتلا به کم کاری غدد جنسی ناشی از هیپوتالاموس که به کلومیفن پاسخ نداده اند داروی انتخابی برای القاء تخمک گذاری می باشند.مصرف همزمان منوترون و hcg به منظور تحریک و تسریع تکامل سلولهای تخمک در تکنیک های باروری خارج از بدن (IVF) بکار برده می شود.این ترکیب دارویی همچنین به منظور تحریک اسپرماتوژن در مردان مبتلا به کم کاری بیضه ها ناشی از کمبود گنادوتروپین اولیه یا ثانویه استفاده می شود.