پرینت

شرکت تجهیزگران طب نوین

 

طب نوین، گروهی فعال در حوزه سلامتی می باشد که با کادر حرفه ای و با تجربه خود، بصورت تخصصی در زمینه های تولید، واردات و توزیع دارو، تجهیزات پزشکی و مکمل های غذایی مشغول به فعالیت بوده است.
شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین (سهامی خاص) در سال 1379 با شماره 161368 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید که پس از 5 سال واردات تجهیزات پزشکی به منظور توزیع محصولات خود، مجوز فعالیت را از اداره کل دارو و مواد مخدر در مرداد ماه سال 1385 در زمینه توزیع داروهای انسانی، مکملهای دارویی، غذایی و تجهیزات پزشکی اخذ نمود و با تلاش مستمر در جهت راه اندازی شعب و توزیع سالم و بهینه دارو موفق به اخذ پروانه دائم فعالیت از آن اداره گردید. مجوز توزیع فرآورده های آرایشی و بهداشتی را نیز در سال 1392 کسب نمود.


شرکت تجهیزگران طب نوین در حال حاضر با تغییر سهام دار و قرار گرفتن در زیر مجموعه شرکت داروسازی لقمان در راستای پخش مویرگی دارو تمامی استان های ایران را با تکیه بر اصل حفظ رضایت مشتریان و تامین نیاز آنها پوشش و خدمات خود را به داروخانه ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها و سایر مراکز درمانی مجاز ارائه می دهد.
این شرکت با همکاری بیش از 30 شرکت تامین کننده (تولید کننده داخلی و وارد کننده)، سبدی بالای 1200 قلم از برندهای مطرح ایرانی و خارجی را گردآوری نموده و درصدد ارائه کاملترین مجموعه محصولات به مشتریان خود می باشد.


برای توزیع سالم و با کیفیت محصولات به 7000 مشتری فعال خود تسهیلات و امکانات متنوعی را از قبیل 9530 متر مربع انبار، زنجیره سرد و 28 دستگاه ماشین سبک و سنگین را مهیا نموده و از فناوری قوی در جهت سفارش گیری Online با استفاده از جدیدترین تجهیزات و نیروهای حرفه ای کمک گرفته است. 

تعداد کل پرسنل شاغل در شرکت بیش از 200 نفر می باشد.